سبزلایک

sabzlike
×

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام توسط تیم سبزلایک

اجازه دهید یک تیم حرفه‌ای، صفحات اجتماعی شما را به روز کند
اگر فرصت به روز رسانی صفحه اینستاگرام خود را ندارید، ما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم. سبزلایک آماده است تا با یک تیم حرفه‌ای تولید محتوا و به صورت مداوم صفحات شما را به روز نماید و مطمئن شود که صفحه اینستاگرام شما دارای کیفیت مناسبی است.

خدمات مدیریت پیج اینستاگرام

برای دریافت بازخورد مناسب از پیج اینستاگرام خود نیازمند مدیریت صحیح آن هستید. صرفاً هر کسی که ادمین اینستاگرام است نمی‌تواند مخاطبین هدف شما را جذب کند. مدیریت پیج اینستاگرام به صورت اصولی همراه با یک تیم کاربلد می‌تواند مشتریان هدف را به سوی پیج شما بکشاند و فروش شما را چندبرابر کند.

تولید محتوا

یکی از مهم‌ترین کارها در مدیریت پیج اینستاگرام، داشتن محتوایی اختصاصی و مفید است. کاربران شما با خواندن کپشن ها و محتوای متنی است که محصولات و خدمات شما را بهتر می‌شناسد و ترغیب به خرید می شوند.

ارسال گزارش

به صورت ماهانه گزارشی کامل از تمامی فعالیت‌های انجام داده شده برای شما ارسال می شود. این گزارش شامل تعداد پست ها و استوری های ارسالی، ویدیو و تصاویر طراحی شده، میزان تعامل کاربران و .. می باشد.

بالا بردن تعامل با کاربران

همواره باید سعی شود درگیری کاربران با پیج اینستاگرام بالا برود. تیم دی ام تابان فعالیت‌های گوناگونی مانند پست مسابقه و .. را انجام می‌دهد تا کاربران را تشویق به لایک، گذاشتن کامنت و یا تگ کردن افراد مختلف می کند.

workflow optimization made easy

Choose the perfect plan

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

$19

Per month

$49

Per month

$99

Per month

اهمیت مدیریت پیج اینستاگرام چیست؟

با داشتن اینستاگرام شخصی، خیلی از افراد گمان می کنند که می توانند پیج کاری خود را نیز به راحتی مدیریت کنند. اما در عمل چنین نیست. مدیریت پیج اینستاگرام نیازمند تلاش تیمی است که شامل کارشناس توسعه محتوا، طراح گرافیک، تولید کننده محتوای تصویری و ادمین شبکه های اجتماعی است که همگی در کنار هم باعث پیشرفت پیج و افزایش مشتری می شوند

عوامل مؤثر بر تعرفه مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام به صورت اصولی همراه با یک تیم کاربلدسبزلایک می‌تواند مشتریان هدف را به سوی پیج شما بکشاند و فروش شما را چندبرابر کند.